sylwester z dziećmi musical metro wrocław
Biały Dunajec to idealne miejsce wypadowe dla narciarzy.
okoica pełna jest turystycznym miejscowości z doskonale przygotowanymi stokami. Biały dunajec to jakby centrum wypadowe gdyż znajduje sie w samym środku okolicznych atrakcji. Dojazd do wybranego stoku lub miejscowości jest bardzo przyjemny ze wzgledu na niewielkie odległosci jak i liczne środki transportu kursujace praktycznie co 10 minut


Białka Tatrzańska (czas dojazdu około 20 minut)

zimowy obóz narciarski Białka Tatrzańska to góralska wieś położona w województwie małopolskim, posiadająca niezwykle atrakcyjne środowisko geograficzne. Umiejscowiona jest blisko Tatr Polskich i Słowackich, 15 km od Nowego Targu i 20 km od Zakopanego.

Tutejsze stoki są łagodne, trasy szerokie i dobrze utrzymane.
Znajduje się tu ponad 20 wyciągów, w tym 3 koleje krzesełkowe, 3 osobowa o długości 1380m, 4 osobowa o długości 800 m i 6 osobowa o długości 1350 m, wyciągi orczykowe i talerzykowe.

Przepustowość wszystkich wyciągów w Białce Tatrzańskiej to ok. 15 000 osób na godzinę - wyciagi w jednym systemie karty to ok 10 000 osób na godzinę, natomiast długość wszystkich tras zjazdowych to ponad 15.000m. Białka Tatrzańska zapewnia swoim gościom ponad 5000 miejsc noclegowych.

Małe Ciche (czas dojazdu 10-15 minut)

Sylwester 2009 Piękna panorama Tatr, nowoczesna kolej krzesełkowa i wyciągi orczykowe, doskonale przygotowane trasy, wypożyczalnia sprzętu, serwis, szkoła narciarska, sklep sportowy, baza gastronomiczna i noclegowa, czyli... ...wszystko czego potrzebujesz do zimowej zabawy!
Zapraszamy do naszej Stacji Narciarskiej położonej w uroczym zakątku Podhala. Znajdziecie tutaj Państwo nowoczesną czteroosobową kolej krzesełkową o długości 1250 /m/, średnim nachyleniu 17% i różnicy wzniesień wynoszącej ok. 220m. oraz dwa wyciągi orczykowe.
Zapraszamy również do Głównego Budynku Dolnej Stacji gdzie możesz skorzystać z naszej dodatkowej oferty: wypożyczalni sprzętu, serwisu, sklepu i stoisk sportowych oraz szkoły narciarskiej.
Najważniejszym atutem stoku są piękne widoki na Tatry i spokój, którego tak ostatnim czasem brakuje w życiu każdego z nas. Stacja narciarska znajduje się 12 km od Zakopanego i 9 km od Bukowiny Tatrzańskiej, łatwo do nas dotrzeć, poznać i ocenić. Zapraszamy!Gilczarów Dolny/Górny (czas dojazdu około 5-10 minut)

Sylwester z kuligiem Wioska na Pogórzu Gliczarowskim, słynie z najpiękniejszej na Podhalu Panoramy Tatr, Beskidów i Gorców. Położona wysoko sprawia, że zima trwa tu znacznie dłużej, śnieg utrzymuje się do połowy kwietnia. Narciarze mogą korzystać z 6 wyciągów usytuowanych po północno-zach. stronie stoku Gliczarowskiego
"U Steni" stok o długości 400m, różnicy wysokości 75m
- stok o długości 250m, różnicy wysokości 70m
- stok o długości 200m, różnicy wysokości 35m
- stok o długości 200m, różnicy wysokości 30m
- stok o długości 180m, różnicy wysokości 25m
"Asta" stok o długości 700m, różnicy wysokości 142m

Gilczarów Dolny (czas dojazdu około 10-15 minut)

Sylwester w górach Bukowina Tatrzańska leży na Podhalu w powiecie tatrzańskim, w województwie małopolskim. Bukowina położona jest na wysokości 967-1000 metrów nad poziomem morza. Widać stąd cały łańcuch Tatr. Najbliższe miasta to Poronin, Biały Dunajec, Zakopane oddalone o 15km i Nowy Targ o ok. 22 km. Bukowina to znany ośrodek sportów zimowych. Na miejscu wyciągi narciarskie. Baza turystyczna jest tu bardzo dobrze rozwinięta. Bukowina znana jest także z kultywowania tradycyjnego folkloru góralskiego.
Bukowina Centrum : znajdują się tu trzy wyciągi orczykowe oraz zaplecze gastronomiczne i wypożyczalnie sprzętu.
Najdłuższy wyciąg ma 400m. Wszystkie są oświetlone. Lokalizacja przy drodze Białka Tatrzańska - Bukowina Klin.
Wyciągi na Wysokim Wierchu. Dojazd od Klinu w Kierunku Łysej Polany. Cztery oświetlone wyciągi w tym jeden naśnieżany.
Wyciągi na Wierchu Olczańskim potocznie nazywane UFO. Jest to największy kompleks w Bukowinie. Wszystkie trasy są oświetlone, ratrakowane i niektóre naśnieżane.


Copyright 2008 www.2Point.pl